1. december - Dan boja proti AIDS-u

sobota, 28. november 2009, .00

Brežice

Društvo študentov Brežice želi povedati, da je spolnost lepa, naj pa bo tudi varna!

Več:

Društvo študentov medicine Slovenije, tako kot vsako leto ponovno organizira projekt VIRUS, v sodelovanju s ŠOU v Ljubljani in Zvezo ŠKIS. Projekt se bo izvedel 1. decembra, na svetovni dan boja proti AIDS-u, po vsej Sloveniji. Na povabilo k sodelovanju pa smo se odzvali tudi aktivisti Društva študentov Brežice, saj želimo, da bi bilo te vrste obolenja vedno manj.
Z namenom, da opozarjamo na nevarnosti in po drugi strani tudi dolžnosti študentov, dijakov in državljanov, bomo imeli v Brežicah 3 stojnice, na katerih se bodo ljudje lahko informirali o AIDS-u, dobili kondome in rdeče pentljice iz blaga. Prva stojnica bo postavljena to soboto, 28.11. v avli NC Intermarket Brežice od 9. do 11. ure, ostali dve pa v dopoldanskih urah 1. decembra na Gimnaziji Brežice in Ekonomski in Trgovski šoli Brežice. Prav tako pa se bo material delil tudi študentom, ki se bodo v nedeljo, 29.11. peljali z DŠBusom v Ljubljano ali Maribor.