BIT

bít  -i ž (ȋ) knjiž. 1. bistvo, vsebina, narava: prodreti v ustvarjalno bit; spremeniti pravo bit; 2. eksistenca, obstoj, obstajanje: bit kar opredeljuje kaj, da je; soc. družbena bit (SSKJ)

Brežiška informacijska točka – BIT je pomemben mejnik, tako v delovanju Društva študentov Brežice, kot v kvalitativni dopolnitvi aktivnega preživljanja prostega časa mladih v Občini Brežice.

Društvo študentov Brežice, namenjeno vsem mladim, katerih poti se ustavljajo v brežiški občini – bodisi zaradi šolanja, druženja s prijatelji, ali pa ker so, tako kot DŠB, tu preprosto doma – je leta 2007 odprl svoj prostor, kjer se mladi lahko zatečejo po marsikatero informacijo.

BIT (Brežiška info točka)

Cesta prvih borcev 17, Brežice

Uradne ure: