Noro smučanje v Avstrijo – Turracherhöhe

DŠB organizira enodnevno smučanje v Avstrijo na Turracherhöhe, ki bo v soboto, 21. 12. 2013 po nori ceni – samo 30€ za člane ter le 35€ za nečlane! V ceno vključen prevoz, smučarska karta, malica + presenečenje!

Za smučarje začetnike pa ponujamo tudi možnost 2 – urne brezplačne šole smučanja.
Odhod ob 5. uri zjutraj iz avtobusne postaje Brežice, ter ob 5:30 iz avtobusne postaje Krško. Predviden prihod nazaj v Posavje je ob 20:00 uri.

Število mest je omejeno, zato pohiti in se prijavi preko bit@drustvo-dsb.si
ali pa na 031 489 631 (Sami).

Ob prijavi na e-naslov sporoči število prijavljenih z imeni in primki ter kontaktno številko. Sporočite tudi mesto vstopne postaje (Brežice/Krško) ter ali ste zainterisirani za možno brezplačno šolo smučanja.
Vsi, ki še niste naši člani ali pa v letošnjem šolskem letu to še niste storili se lahko včlanite vsak delovni dan na BIT-u in si s tem zagotovite smučanje za zgolj 30,00 EUR.

Prijave oz. rezervacije za smučanje na e-naslovu in telefonski številki zbiramo do vključno 19.12.2013, svoje mesto pa si zagotovite s plačilom prispevka za smučanje na BIT-u do vključno 20.12.2013.

Za zabavo in adrenalin bo poskrbljeno ;)