Zaključek nagradne igre in podelitev nagrad!

Zaključila se je nagradna igra Društva študentov Brežice, v kateri si lahko sodeloval s podaljšanjem članstva...

Društvo študentov Brežice je ob pričetku novega šolskega leta povabilo k nagradni igri tako, da so lahko sedanji člani in tisti, ki so želeli postati naši novi člani prinesli potrdila o šolanju v BIT (Brežiško info točko).

Nagradna igra se je zaključila in podelili smo 2 glavni nagradi:

1. NAGRADA: MP3 PRED. PHILIPS (podeljuje Forma Brežice - www.formashop.eu) - Miha Tomše

in

2. NAGRADA: CELOLETNO BREZPLAČNO STRIŽENJE  v salonu Hair Style! (podeljuje Frizerstvo Hair Style iz Dvorc - http://hair-style.servis-doma.net) - Carmen Desire Hecher.

Zmagovalcema želimo iskrene čestitke, vsem ostalim pa se zahvaljujemo za sodelovanje in želimo več sreče naslednjič.

Seveda pa imate člani Društva možnost izkoriščanja številnih drugih popustov, na katere nikar ne pozabite!