Si želiš …

• nadružiti, se razvijati in pripomoči k boljši skupnosti?
  • pridobiti informacije o vseh priložnostih, ki se ti ponujajo in jih deliti s svojimi sovrstniki?
  • graditi mrežo pomoči in tako lepšati in olajšati stiske starejših?
  • skozi druženje s starejšimi pridobiti nova znanja, izkušnje, ki ti bodo v pomoč, ko se odločaš za lastno pot naprej?

Če si najmanj na eno vprašanje odgovorila oz. odgovoril z DA, te vabimo, da se pridružiš mreži prostovoljcev projekta Večgeneracijski center Posavja.

Prvo srečanje bo v petek, 19. 4. 2017, ob 13.00, v prostorih Mladinskega centra Brežice, v učilnici 2.

Na srečanju vam bomo predstavili projekt Večgeneracijskega centra Posavje in se pogovorili o priložnostih, ki jih ta ponuja mladim.

Za vse dodatne informacije, pojasnila in vprašanja smo vam na voljo: vgc.brezice@zptm.si ali na tel: 064 – 245 – 587  – Mihaela Kežman.