Tečem - da pomagam

Lions Klub Brežice se pridružuje vseslovenski dobrodelni akciji "Tečem - da pomagam" in skupaj s Športnim društvom Terme Čatež ter Športnim društvom Primož Kozmus organizira dobrodelno, netekmovalno družabno prireditev.

Vse vabimo, da se v nedeljo, 19. 5. 2013, ob 10. uri udeležite dobrodelnega teka v Termah Čatež (zbirno mesto je Okrepčevalnica pri Kapitanu v kampu Terme Čatež). Otroški tek bo na 200 m, za odrasle pa rekreativni tek na 3 km. Prijavnina za odrasle je 5 €, otroci pa tečejo brezplačno. Vsa zbrana sredstva bodo namenjena v dobrodelne namene (Zvezi prijateljev mladine Slovenije in nakupu šolskih potrebščin v akciji LK Brežice "Otrokom pot do znanja").

Vsi, ki še niste prijavljeni, se lahko prijavite na dan dogodka na prijavni stojnici do 10. ure.

Pridružite se in tako naredite nekaj dobrega zase in za druge!