Tečaj za voditelja čolna

Si želiš spoznati pomorske predpise, se seznaniti z osnovami navigacije, meteorologije, zvočnimi in svetlobnimi signali, motoroznanstvom in pomorstvom? Ponujamo ti opravljanje tečaja za voditelja čolna (za vse kar plava do 24 m dolžine)!

Na tečaju, ki traja do 20 ur, potekal pa bi v skupini od 5 do 10 tečajnikov v sejni sobi ŠKISa, opravljaš izpit s pridobitvijo licence, ki velja neomejeno. Opravljaš ga na Ministrstvu za promet v Ljubljani in je teoretične narave. Ves potrebni material dobiš na tečaju (literatura, navtične karte in špage). Tečaj bi se predvidoma začel sredi maja in končal v dveh tednih.

Zainteresirani se lahko prijavite na BIT-u (Brežiška info točka; CPB 17),  ali na e-mail bit@drustvo-dsb.si.**

In cena?

- člani*: 90 €
- nečlani: 120 €

*Član Društva študentov Brežice lahko postane vsak dijak ali študent s potrdilom o šolanju za tekoče šolsko leto.
 **Tečaj bomo izvedli v primeru zadostnega števila prijav.