Vstop v svet podjetništva - ŠPIK

ŠPIK (Center za študentsko podjetništvo, inovativnost in kreativnost) vabi na njihov otvoritveni dogodek - Vstop v svet podjetništva, ki bo potekal 23.11. v prostorih Ekonomske fakultete od 17.30.

Delovanje ŠPIK-a bo potekalo skozi mesečna srečanja z okroglimi mizami na različne teme v sklopu podjetništva z slovenskimi podjetniki, predavanji slovenskih podjetnikov, predstavitvami idej in podjetij, matchingih, …

Zato vabijo na svoj otvoritveni dogodek , kjer bo potekala predstavitev katedre za podjetništvo, okrogla miza s slovenskimi podjetniki, koktajl party in mreženje, vse zainteresirane za podjetništvo!

Dogodek je brezplačen, vendar je potrebna predhodna prijava, zato več informacij v priponki ali na spletni strani www.ef.uni-lj.si/spik .