Študentske demonstracije!

Študentska organizacija Slovenije poziva vse študente, da se pridružijo skupnemu boju za pravice! Sobota 28.11.2009 ob 10-i uri na Prešernovem trgu v Ljubljani...

Ali smo študentski klubi res neučinkoviti???
Tako pravi eden izmed podmladkov političnih strank.
Ali se zavedamo nastale situacije in tihe namere vlade, da ukine študentsko delo in posledično študentske klube, po drugi strani pa ne zagotovi zadostno število in višino štipendij za socilano ogrožene študente in druga sredstva za razvoj obštudijskih dejavnosti?

Študentska organizacije Slovenije poziva vse študente, da se pridružijo skupnemu boju za pravice!

Ali bomo res to tiho spremljali in nam ni mar za naše prihodnje genracije? Ne, ne moremo biti tako nesolidarni, kot niso bili naši predhodnki, zaradi katerih sploh študentje danes imamo takšne pravice!

Se še spomnite kdo je izbojeval ŠTUDENTKE BONE, ŠTUDENTSKO DELO, UREJENO ŠTUDENTSKO ORGANIZIRANJE, ŠTIPENDIJE?
NE država in oblast, ampak ljudstvo - ŠTUDENTJE!

Potrebno je pogledati v prihodnost, ko nas ne bo več tukaj, sedaj imamo vse, jutri pa tega brez našega močnega glasu ne bo več...in potem bo prišla Francija, Grčija, Hrvaška, Avstija...Ali si to res želimo??

Pozivamo vas, da gremo skupaj v boj za naše pravice, kakor tudi pravice naših staršev! Se vidmo v soboto, 28.11.2009!

VSI AVTOBUSI, v KATERE VERJAMEMO DA BODO TAM, morajo biti ob 9. uri na Vilharjevi ulici (avtobusi naj pridejo iz smeri Šmartinska cesta - izvoz Nove jarše) v Ljubljani, kjer bo organizirano parkirišče.

Demonstacije trajajo od 10. do 12. ure na Prešernovem trgu v Ljubljani!

Pridruži se nam!