aaaaaaaaaaaaVabljeni na Škisov Triatlon!

Vabljeni na Škisov Triatlon!

Zveza ŠKIS pripravlja dogodek za druženje klubovcev in aktivistov po imenu Škisov Triatlon.

Ponovno je čas za Škisov Triatlon, kjer se lahko klubovci pomerite  v biljardu, bowlingu in pikadu. Tudi letos bo dogodek potekal v Areni Vodafone, že v sredo, 13. januarja 2010!

Društvo študentov Brežice zbira ekipo, ki se bo udeležila tekmovanja po izredno ugodni ceni ter se zabavala pozno v noč (neomejeno število članov).

Troboj se začne s tekmovanjem v biljardu ob 17.00, bowling in pikado pa se bosta začela ob 19.00. Vsak član tekmuje v enem izmed športov za indivirualno zmago v tej disciplini. Najboljša mesta pa bodo prinesla tudi točke za skupno zmago enega izmed klubov.

Prijavnina za enega udeleženca je 5€, prijavite pa se lahko na telefonsko številko: 041 507 844 (Matic).

Na omenjeni številki pa dobite tudi dodatne informacije.