Škisov nagradni literarni natečaj

Zveza Škis letos pripravlja poleg tradicionalnega Sejma rabljenih učbenikov v Križankah še pester kulturni program, ki bo vključeval tudi obiskovalce.

V sklopu tega soo pripravili nagradni literarni natečaj na temo Knjiga, cesta domišljije. Dijaki pripravijo pesem oz. pesnitev na to temo, nagrada za najbolj izvirno delo pa je 150 €. Dijaki lahko svoje izdelke pošiljajo na mail stasa.jager@skis-zveza.si, rok oddaje pa je30. junij 2011.

Vse zbrane pesmi bodo razstavljene na Sejmu rabljenih učbenikov 2. in 3. septembra v preddverju ljubljanskih Križank.  Poleg razstave se bodo na sejmu dijaki lahko vključili tudi v likovno delavnico ulične umetnosti na temo knjige, za glasbeno ozadje pa bodo poskrbele različne umetniško-glasbene skupine.