aaaaaaaaaaaaŠkisovi brezplačni izobraževalni popoldnevi - IZO POP

Škisovi brezplačni izobraževalni popoldnevi - IZO POP

Škis vabi na brezplačne izobraževalne delavnice, ki bodo potekale ob 18.00 vsako sredo na sedežu Zveze od 16.2. do 22.4.

Pridruži se nam na eni izmed desetih, za člane klubov brezplačnih delavnic, ki bodo potekale v okviru projekta IZO POP vsako sredo ob 18.00 na sedežu Zveze ŠKIS (Tržaška 42, Ljubljana). V okviru projekta smo pripravili 10 projektov, ki bodo nadgradile tvoje znanje na področju projektnega menedžmenta, odnosov z javnostmi, bolonjskega procesa, zaposlovanja mladih, razpisov ...

Na delavnico se je potrebno prijaviti do 15. ure 2 dni pred delavnico. Število udeležencev je omejeno na 15, zato pohiti in se prijavi na: kaja.cunk@skis-zveza.si. V primeru, da je dan prej manj kot 6 prijavljenih, izobraževanje odpade.

DELAVNICE:
18.feb//Project management s pomoèjo spletne aplikacije (Rok Kreslin)
25.feb//Mladi v akciji in EVS (Petra Brili, Nina Arnuš)
04.mar//Kaj nam je prinesel bolonjski proces (Rok Primožič)
11.mar//Prepričljiv javni nastop (Alenka Vidic)
18.mar//Blagajniško poslovanje (V okviru davènega svetovanja za klube – prvi del) (Zdenka Leniè)
25.mar//Davčno svetovanje za klube – drugi del (Zdenka Leniè)
01.apr//Učinkovito timsko delo (Sašo Kronegger
08.apr//PR v društvih in PR priroènik (Janez Kopač Lebar, Petra Brili)
15.apr//5 korakov zaposljivosti (Vesna Miloševič)
22.apr//Prijava na razpise (Veronika Vodlan, vodja pisarne Zavoda Center za informiranje, sodelovanje in razvoj nevladnih organizacij)

Skozi celoten IZO POP bo potekal tudi osnovni tečaj ruščine in sicer vsak četrtek od 18.30 do 21.00 na sedežu Zveze ŠKIS. Prične se 19. 2. 2009. Rok prijave pa je torek, 17.2.2009!