SI TI BODOČI/A TOP FAZAN/KA?

Leto je naokoli in pridna ekipa Društva študentov Brežice zopet pripravlja največji dogodek za vse prve letnike srednjih šol - Fazanc 2013! Prireditev bo potekala v petek, 25. oktobra 2013, v Mladinskem centru Brežice s pričetkom ob pol deveti uri.

Kot že veste, naše tradicionalno kurje praznovanje vsako leto popestri lokalna skupina, tokrat čast pripada Rum koli. Nato na oder pride glavni nastopajoči, ki bo letos nihče drug kot Zlatko s svojimi Optimisti. V klubu nas bo ogrel in za krompirjeve počitnice pripravil DJ.

Pripravljamo pa tudi zabavni del programa, in sicer izbor za TOP FAZANA/KO. Na podlagi zabavnih iger bomo izbrali najboljšega, najbolj pogumnega fazana, zato zamenjajte svoje perje in se pokažite v najboljši luči! Seveda bomo poskrbeli tudi za koruzo in ostalo vam ljubo hrano.

Za vse ostale podrobnosti programa spremljajte našo FB stran /drustvostudentovbrezice.

Vabljeni vsi fazani in ostali! :)

vaša DŠB ekipa