Seminar "Po korakih do prave zaposlitve"

15. 4. 2013

Društvo študentov Brežice je pričelo z izvajanjem projekta  Izobražen = neporažen. V sklopu projekta smo v soboto uspešno izvedli prvo delavnico na temo trga dela in možnosti za zaposlitve mladih. 

 

Skozi štiriurni seminar so se udeleženci naučili mnogo o prekritem  trgu dela, o  načinih pristopa do delodajalcev,  oblikah življenjepisa, mreženju kot obliki iskanja zaposlitve in najpomembnejše, da na trenutno gospodarsko situacijo ne smejo gledati črnogledo.  Seminar je potekal pod vodstvom dveh izkušenih predavateljic iz mariborske razvojne agencije, ki so udeležencem podale ogromno znanja o omenjeni temi.  V želji po povečanju števila dogodkov na področju neformalnega izobraževanja v okolici, v društvu pripravljamo naslednjo delavnico že to soboto 20.4. Delavnico na temo Project management oz. Organizacija projektov, maja pa sledi še delavnica Photo shopa. Za več informacij in prihajajočih dogodkov redno spremljajte fb stran in internetno stran društva.

Stopite v stik

DŠB
Cesta prvih borcev 44
8250 Brežice
07 49 64 342 - BIT
info@drustvo-dsb.si
drustvo-dsb.si

Uradni podatki

Društvo študentov Brežice
Pod obzidjem 1
8250 Brežice
Slovenija
ID za DDV: 72959070
IBAN: 0480 2000 0443 897 (Nova KBM)

Sledite nam

Certifikati

Društvo študentov Brežice

Modri

Cert ID: 0013/00013

DominoCert Certifikat digitalne odličnosti
Društvo študentov Brežice
Matična številka: 5888417000