In znova je tu ROŠTILJADA 2011!

Odbojka, mali nogomet, igre brez meja, DJ, zanimive nagrade,koncerti priljubljenih glasbenih skupin in seveda čevapčiči iz roštilja.

Vse to in še veliko več te čaka na ROŠTILJADI 2011, prireditvi, ki se bo dogajala 3. septembra 2011 na sedaj že znanem prostoru v Velikih Malencah.

Pričeli bomo ob 14.uri in sicer  z športnimi aktivnostmi, kjer se boste lahko pomerili v odbojki, malem nogometu za konec pa se zabavali in pomerili v igrah brez meja! Najhitrejši  in najbolj vzdržljivi pa boste za nagrado prejelitudi zanimive praktične nagrade. Vso to dogajanje pa bo za dodatek popestril  naš DJ Bedside Manners in pa seveda odlični čevapčiči  iz roštilja.

Zvečer pa se bomo zabavali z plesnimi skupinami Fusion in Alter Ego in nabor DJ-jev DJ Guli ter Disco Bros.

Se vidimo! :)