Red Bull Paper Wings

main_logo_paperwings.JPG

Kaj bo kmalo prekrilo nebo? Raketa? NLP? Mogoče slovenski Falcon?

Ne! Nič od zgoraj naštetega, bodo pa po zraku zajadrala papirnata letala, ki se potegujejo za prestižni naslov tekmovanja Red Bull Paper Wings.

Kaj bo kmalo prekrilo nebo? Raketa? NLP? Mogoče slovenski Falcon?
Vsak se lahko prijavi za testnega pilota. Priti moraš na kraj dogodka (13. 1. Portorož, 14. 1. Ljubljana ali 15. 1. Maribor), sestaviti svoje letalo iz papirja A4 format in s čim boljšo tehniko vreči letalo v zrak! Pomerili se bomo v 3 kategorijah: najdaljša razdalja, najdaljši čas letenja in najboljše akrobatsko letenje. Najboljše pa čaka tekmovanje v Red Bullovem Hangarju 7 v Avstriji, kjer bodo svoje moči kosali s prvaki ostalih držav.
Potrdi svojo udeležbo na Facebooku:

Za več informacij pa pojdi na http://www.redbullpaperwings.com in klikni slovensko zastavico. Aja še nekaj, dogodek je zastonj.
main_logo_paperwings.JPG