Razpis za študentske postelje

Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo (MVZT) je objavilo razpis za sprejem in podaljšanje bivanja študentov v študentskih domovih in pri zasebnikih za študijsko leto 2011/2012.

Z ministrstva sporočajo, da morajo študentje prošnje za sprejem oddati najkasneje do 10. avgusta, prošnje za podaljšanje bivanja pa najkasneje do 22. avgusta 2011. Študentje in študentke morate svoje vloge poslati pristojni pisarni za študentske domove v posameznem visokošolskem središču.

Podatke o številu ležišč razpisanih v visokošolskih središčih Ljubljana, Maribor, Kranj in Koper si lahko pogledate na spletni strani ministrstva www.mvzt.gov.si .

Javni razpis za sprejem in podaljšanje bivanja študentov 2011/2012 si lahko pogledate na spletni strani MVZT-ja oziroma na spletni povezavi: www.mvzt.gov.si/si/o_ministrstvu/javne_objave/, na kateri sta objavljena tudi obrazca za prošnjo za sprejem in prošnjo za podaljšanje bivanja.