Razpis za Fazanc 2013

FFFFRRRRR!

Leto je naokoli in pridna ekipa Društva študentov Brežice zopet pripravlja največji dogodek za vse prve letnike srednjih šol - Fazanc 2013!

Kot že veste, naše tradicionalno kurje praznovanje vsako leto popestri lokalna skupina, glavni nastopajoči in seveda DJ. Letos pa ne bo manjkalo niti koruze in ostale vam ljube hrane.

Ker želimo ponuditi priložnost vsem mladim lokalnim glasbenikom, da nastopijo v svojem kraju, vas vabimo, da se prijavite na razpis za predskupino in tako še dodatno prodrete v glasbeni svet. Na spodnji povezavi je prijavnica, ki jo je potrebno izpolniti in poslati na e-mail naslov bit@drustvo-dsb.si. Pohitite! Časa imate do torka, 17. septembra 2013.

Za vse ostale podrobnosti programa spremljajte našo FB stran /drustvostudentovbrezice.

Vabljeni vsi fazani in ostali! :)

vaša DŠB ekipa