Prvi delovni vikend nove zasedbe Društva študentov Brežice

Po petkovi seji Društva študentov Brežice, na kateri je bilo izvoljeno novo vodstvo, smo se tako stari kot tudi novo pečeni člani odpravili na Turistično kmetijo pri Martinovih v Globočice, kjer so za nas odlično poskrbeli, za kar se jim iskreno zahvaljujemo.

V petek smo imeli spoznavno druženje, v soboto zjutraj pa smo že začeli s polno paro – za ogrevanje smo se pogovorili o društvu, njegovih vrednotah, namenu, pomenu in pomankljivostih, takoj za tem pa so že začele deževati nove ideje o nadaljnjem delu društva. Soboto je popestil tudi Jernej Hostar, ki je ekipo še bolj povezal z zabavnim team-building treningom. Zvečer smo se pomerili tudi v karaokah, s katerimi smo pokazali naše pevske "sposobnosti" in se ob tem zelo zabavali. V nedeljo smo po zajtrku nadaljevali z delom in končali s sklepom o nadaljnjem delu društva. Po odličnem kosilu smo se s polnimi želodci z Martinove domačije vrnili polni lepih vtisov in energije, pripravljeni na nove zmage!