Pridi na Siddharto in dobi nagrado

Spet se nam s polno paro bližajo zimske počitnice za in konec izpitnega obdobja za študente. To je res pravi čas za noro zabavo, ki jo, tako kot vsako leto, člani Društva študentov Brežice pripravljamo tudi tokrat. Prihaja že tradicionalni DŠB Fest 2012, ki bo jutri, 17. 2. 2012, v dvorani Mladinskega centra Brežice, s pričetkom ob 20. uri. Letos nas bosta najprej ogreli lokalni glasbeni skupini WTF!? in Breathed Upon, za tem pa na posavski oder po dolgem času prihaja ena in edina SIDDHARTA.

Čakajo nas torej dobra glasba, dobra družba in nora zabava, vsi obiskovalci pa boste sodelovali tudi v žrebanju za tečaj varne vožnje avtotrening 1 v vrednoti 150€, ki ga podarja avtošola Posavc in se začne v ponedeljek, 20. 2. 2012.

A prideš? Itak!

Za pomoč pri pripravi projekta se zahvaljujemo našim partnerjem: HESS, Optika Rimc, Gostilna Racman, Pivovarna Laško in Posavc.