Postani aktivist DŠBja

Začenja se novo študijsko leto in s tem vključevanje v različna društva, klube ipd. Tudi Društvo študentov Brežice tako vabi vse zainteresirane dijake in študente, da se nam pridružite in z nami ustvarjate nove dogodke v naslednjem študijskem letu.

Kot aktivist se lahko vključuješ na različnih področjih. Iščemo vse amaterske oblikovalce, fotografe, bodoče organizatorje, vse tiste, ki se radi ukvarjate s športom, kulturo ali izobraževanjem. Dovolj velik razlog, da se nam pridružiš pa je že tudi, če se preprosto rad zabavaš ;)

Karkoli te zanima vprašaj na številki: Simona 041 862 295 ali piši na email naslov bit@drustvo-dsb.si

Ne bo ti žal ;)

Ostalim članom pa društvo nudi mnogo ugodnosti, popustov, obiskovanje ali aktivno vključevanje v mnogo projektov. Za tiste, ki boste hitro podaljšali članstvo ali se na novo včlanijo, pa smo pripravili zanimiva darilca in privlačne nagrade...

Članstvo v društvu je prostovoljno in brezplačno. Vse kar potrebuješ je samo potrdilo o šolanju za tekoče šolsko/študijsko leto in izpolnjeno in podpisano pristopno izjavo (najdeš jo tudi pod menijem dokumenti).