aaaaaaaaaaaaPhotopub 2010 - popust za člane!

Photopub 2010 - popust za člane!

V zavodu LokalPatriot pripravljajo 10. Festival in delavnico dokumentarne fotografije Fotopub...

Fotopub združuje fotografske delavnice na različnih zahtevnostnih stopnjah ter festivalskih del z razstavami, večernimi projekcijami, ... Že deset let se trudijo v Slovenijo pripeljati vrhunske mentorje, ki prinašajo svoje izkušnje in znanje. V želji, da to znanje približajo tudi našim članom, nam nudijo 15% popust na vse delavnice, ki bodo potekale v sklopu Fotopuba.

Vse delavnice bodo potekale od 26.julija od 9:00 do 31. julija do 24:00 (ali dlje). Izkušena in priznana mednarodna ekipa bo udeležence spodbudila, da cel teden razmišljajo, govorijo in tudi sanjajo samo o temah, ki so povezane s fotografijo. Delavnice bodo potekale na različnih lokacijah v starem srednjeveškem delu Novega mesta.

Več podrobnosti pa na strani: www.fotopub.com