Odprtje razstave, predstavitev mednarodnih delovnih taborov in Surf Campa v MC Brežice

Ta četrtek Mladinski center Brežice skupaj z Zavodom Voluntariat pripravlja predstavitev MEDNARODNIH DELOVNIH TABOROV.

Odlična zadeva za vse, ki bi šli radi skoraj da brezplačno v tujino za krajši ali daljši čas po novo, noro izkušnjo.  Predstavniki Voluntariata, ki koordinira mednarodne tabore v Sloveniji, bodo predstavili vse informacije glede vsebin taborov, kako se lahko prijaviš, kam vse se lahko potuje, kakšni so pogoji, ...

Najprej bo ob 19. uri otvoritev razstave Tomaža Zajelšnika, ki je lani celo leto fotkal tabore, potem sledi predstavitev Voluntariata in odgovori na vsa vprašanja, potem pa še predstavitev Surf Campa.

Vabljeni! ;)