Največji festival Koroške regije – KKŠ Summer FEST tudi v 2013!

Klub koroških študentov tudi letos pripravlja največji festival regije, ki bo v avgustu v idilični pokrajini pod Uršljo goro na Ivarčkem jezeru gostil preko 20 izvrstnih glasbenih izvajalcev. Odlično pa ne bo samo večerno koncertno dogajanje, temveč tudi pestra dnevna animacija!

Razlogov, da od 16. do 18. avgusta 2013 obiščeš Koroško, je torej vsaj 27! Poleg zagotovljene dobre zabave, idilične pokrajine ter brezplačnega kampiranja tudi zaradi pestrega dnevnega dogajanja in 23 nastopajočih.

Glavni oder: Parni Valjak, Elvis Jackson, MI2, S.A.R.S., Zaklonišče Prepeva, Carpe Diem, Sell Out, Trash Candy, Hulahoop, Farty Animals, Can of Bees, Validum, Lerma.

Elektronski oder: Mike Vale, Danza Macabra, Rey & Kjavik (DE), Alex Cvetkov, DenyDoom, SIM, Kundi Institut, Mark Cream, PipiLeto, Blaz Perus.

Dnevno dogajanje: zorbing, nogomet na milnici, odbojka na mivki, kanuji, picikli, poslikava telesa, bikini šov, American gladiator, stand up, paintball …

Vstopnice so v predprodaji na vseh Eventimovih prodajnih mestih! - Tudi na BIT-u ;)