Nagradna igra - DŠB FEST

Nazaj

Še malo, še malo in z nami bodo S.A.R.S. in Happy Ol' McWeasel, ker bodo karte zagotovo šle za med imamo zate priložnost, da si svojo zagotovite že predčasno! In to še zastonj. Naloga je naslednja - gotovi, kateri sta dve skladbi na posnetku in zadeni brezplačno vstopnico za DŠB FEST 2014! Izmed vseh pravilno poslanih odgovorov bomo izžrebali 5 srečnežev, ki bodo z nami zažurali v petek, 28. marca v dvorani MC Brežice.

https://docs.google.com/folderview?id=0B6LR1aW0kLRcRzgxLV9fYVRRYWc&usp=gmail - na tej povezavi je dostopen posnetek s pomočjo katerega lahko prideš do nagrade.

Svoj odgovor pošlji na bit@drustvo-dsb.si. Pa ne se pozabit podpisat!

Časa imaš do četrtka, 27. 2. 2014 do 23:59:99 :)

Roock'n roolll;)

Stopite v stik

BIT

Uradni podatki

Društvo študentov Brežice

Modri

Cert ID: 0013/00013

DominoCert Certifikat digitalne odličnosti
Društvo študentov Brežice
Matična številka: 5888417000