Mladi se zanimajo za učenje tujih jezikov!

Show

V Društvu študentov Brežice je maja in junija v sklopu projekta »Izobražen = Neporažen« potekal 15 - urni tečaj ruskega jezika za začetnike.

Mladi se zanimajo za učenje tujih jezikov!

Za tečaj je bilo že v začetku zelo veliko povpraševanja zato smo povečali število mest za udeležence.

15 urni tečaj se je pričel z uvodno uro, kjer so se udeleženci s predavateljico Carmen D.H. Pirc dogovorili na kakšen način in ob katerih dnevih se bodo izvajala predavanja.

Tako so se vsak torek zvečer skozi zabavne delavnice lahko naučili osnov ruskega jezika, ruske pisave, števil in vseh koristnih dialogov, ki se uporabljajo v vsakdanjem življenju.
Vsi skupaj so odnesli veliko novega znanja in s tem tudi še eno novo ter prijetno izkušnjo.

Ker pa je veliko zanimanja za ta aktualen jezik bomo v jesenskem času organizirali nadaljevalni tečaj. Zato spremljajte našo stran za aktualne novice iz tega področja.

Slike najdete v galeriji

до свидания ;)