Mestna kartica Urbana

Dragi klubovci, Škisovci, dijaki in študentje!

Vse, ki koristite ljubljanski mestni prevoz pa opozarjamo, da je potrebno mesečne vozovnice za LPP zamenjati za enotno mestno kartico Urbana, najkasneje do 5. septembra 2009!

Z novim šolskim letom MOL (Mestna občina Ljubljana) in LPP (Ljubljanski potniški promet) nadomeščata sedanje mesečne vozovnice za vožnje z mestnim avtobusom in uvajata terminsko kartico URBANA.

Urbana bo tako kot stare mesečne vozovnice omogočala neomejeno število voženj med 1. dnem v tekočem mesecu in 5. dnem v prihodnjem mesecu.

Poleg ali namesto mesečne vozovnice lahko imetnik terminske kartice Urbana nanjo naloži tudi dobroimetje v vrednosti do 1 do 50 EUR in ga uporablja za vse storitve, ki bodo vključene v enotno mestno kartico Urbana. Terminska kartica je izdana na ime in priimek in ni prenosljiva!

Več v priponki.