Medgeneracijsko sodelovanje

Nagradni razpis za medgeneracijsko sodelovanje je namenjen vsem tistim, ki pripomorejo k boljšemu življenju starejših, in tistim, ki dobro sodelujejo z mlajšimi.

Izkušnje, modrosti in znanja starejših so dragocena podpora mladim, ti pa s svojo radovednostjo in željo po izboljšanju življenj starejših gradijo neprecenljive in pristne odnose ter strpno, socialno in solidarno družbo. To omogoča pretok informacij in izmenjavo pomoči in znanja med generacijami, tako vsak dobi tisto, kar potrebuje in omogoča, da naša družba postaja boljša in bolj plemenita. Posameznike, ki s svojimi dejanji skrbijo za lepši dan sočloveka in jim starostne razlike ne predstavljajo ovir, bo F3ŽO (Festival za tretje življenjsko obdobje) nagradil s posebnim priznanjem Mlado srce za nasmeh starejših inPlemenito zrelo srce za nasmeh mlajših.

Zaključek zbiranja prijav je 30. april 2011. Na natečaj se prijavite preko spletnega obrazca.