Lepotica in psihoanalitična zvečr

8048166_ori

Vljudno vabljeni na predstavo ‘kot je še ni bilo na slovenskih odrih’.  Predstava, ki polni dvorane, navdušuje občinstvo in tudi buri duhove.

Tako zabavne, erotične, a poučne in hkrati provokativne odrske predstave na slovenskih odrih doslej še ni bilo in je ne bo niti v prihodnje – razen, če se sam Slavoj Žižek odloči in se prepusti gledališčnikom na upo/zlo/rabo, ali pa, da kdo ... odrsko uprizori pokojnega dr. Ruglja in njegove seksološke delavnice. Predstava, ki vas ne bo pustila ravnodušnih – večina občinstva je navdušenih, kak posameznik ali par pa je predstavo tudi že protestno zapustil. Sredine ni! SAMO ZA ODRASLE!

Duokomedija za odrasle! Psihoterapija na odru - zabavno, erotično, poučno in provokativno. Igralka Monika Jekler alias Monica Bikinsky, z modrcem številka XXL in psihoanalitik Roman Vodeb alias Sigman Frojdeb, ki bo igral samega sebe.

Prodaja vstopnic: Mestna hiša Brežice, TIC Terme Čatež, EVENTIM (Petrol, Pošta, BIT Brežice).

Cena vstopnice: 10 eur
*1 eur od prodane vstopnice gre za pediatrični oddelek Splošne bolnišnice Brežice.

8048166_ori