Konvencija »Študij v tujini«

Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendije zainteresirane dijake in študente vabi na konvencijo pod naslovom »Študij v tujini«, 10. oktobra na Ljubljanskem gradu!

Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendije zainteresirane dijake in študente vabi na konvencijo pod naslovom »Študij v tujini«, ki bo potekala v soboto, 10. oktobra 2009, od 13.00 do 17.00, na Ljubljanskem gradu.

Udeležba na konvenciji je brezplačna, prijava pa zaradi omejenih mest obvezna. Konvencija bo enkratna priložnost za vse, ki jih zanima karkoli v zvezi s študijem v tujini, saj bodo lahko obiskovalci na enem mestu dobili vse informacije, ki so bistvenega pomena pri odločanju za študij v tujini. Obiskovalci si bodo lahko ogledali in s seboj vzeli gradivo o študiju v tujini, na voljo jim bodo skladove svetovalke, pogovorili pa se bodo lahko tudi s Slovenci, ki so bili na študiju v tujini.

Za več informacij se obrnite na e-mail: rok.primozic@skis-zveza.si.