Karierni sejem - KARIERA 2009

Največji zaposlitveni sejem, ki ga pri nas tudi letos organizira portal MojeDelo.com, bo potekal že 7...

Karierni sejem KARIERA 09 bo potekal v sredo, 25. in četrtek, 26. novembra 2009 v prostorih Gospodarskega razstavišča v Ljubljani. Vstop je za vse obiskovalce brezplačen!

Na zaposlitvenem sejmu se boste lahko srečali s slovenskimi delodajalci, se pogovarjali z osebami, ki so odgovorne za zaposlovanje v njihovih podjetjih, takoj kandidirali za kakšno od prostih delovnih mest ali pa vsaj dobro spoznali vsa nastopajoča podjetja, da boste v prihodnje natančno vedeli, v katerih se želite zaposliti.

Poleg delodajalcev se bodo na sejmu predstavili tudi izobraževalci iz tujine,ki bodo predstavili možnosti nadaljnjega izobraževanja. Predstavila se bo tudi Študentska organizacija Slovenije s projektno skupino KAJPAMI.SI in projektom »Absolvent – aktiviraj in zaposli se«.

Vrhunec sejma pa predstavljajo predavanja "veličastne kariere" kjer bodo svojo uspešno kariero predstavili uspešni slovenski posamezniki. Vse ostale informacije najdete na spletni strani www.kariernisejem.com in pa v priponki.