Gremo jadrat!

Te mika jadranje? Preveri kako kot član DŠB ugodno in hitro do opravljenega tečaja za voditelja čolnov ...

U–NITE šola jadranja v sodelovanju z Društvom študentov Brežice in Navtičnim klubom Posavja – Škuner

razpisuje

TEČAJ ZA VODITELJA ČOLNA:

- TEORIJA:
Obsega 6x 2h predavanj (motoroznanstvo, osnove navigacije, teorija jader, pravila o izogibanju trčenj na morju, mornarska dela in veščine, pomorski predpisi). Pričetek v petek, 18. 3., ob 16h v Brežicah.

- PRAKSA:
3 DNI JADRANJA Krk–Rab–Cres 3. vikend aprila (ponavljanje snovi, prevzem plovila, jadranje, manevri: MOV, sidranje in vez na bojo). Za nepremočljive stvari bo poskrbljeno! Spi se na jadrnicah. Za organizacijo z doplačili bo poskrbljeno: prevozi, hrana, turistična taksa, morebitni privezi.

- IZPIT:
Se opravi pri upravi RS za pomorstvo v Ljubljani v soboto 23. aprila ob 8h, ali v Mariboru 7. maja ob 9h, ali pa katerokoli sredo v Kopru ob 8h zjutraj.

CENA ZA ČLANE DŠB z 20% popustom: 243 EUR/os. –20 % = 195 EUR/os.

Lahko se opravlja tudi samo praktični del (160 EUR, za člane 128 EUR) ali samo teorija z opravljanjem izpita (140 EUR, za člane 112 EUR).

Več na internetni strani www.U-NITE.si

Prijave na sailing@u-nite.si

Navtični klub Posavja Škuner na spletu: http://www.skuner.com/

Pridi, bomo zajadrali skupaj!