Finančno informiranje za mlade

Ponovno organiziramo delavnico Finančno informiranje za mlade. Pridruži se in izvedel boš številne uporabne innformacije kako ravnati s svojim mesečnim prilivom.

Finančno informiranje za mlade

Na delavnici se boste seznanili z uporabnimi orodji, s pomočjo katerih boste lahko mesečno spremljal svoj finančni tok, si naredil finančni načt, bilanco stanja in premoženja, prejeli nasvete in napotke o pasteh pri zadolževanju, zavarovanju in kreditiranju.

Delavnica je namenjena vsem, ki se prvič seznanjajo z pojmom finančne pismenosti, kot tistim, ki so že naredili prve korake, pa bi radi znanje poglobili, vsem ki bi radi preobrazili svoje obstoječe stanje in ga spremenili v izpolnjujoče, uspešno ter finančno pretočno realnost.

Delavnico bomo izvedli v sredo 19.11.2014 v Mladinskem centru Brežice ob 17.00 uri. Trajala bo dve uri.

Zaradi omejenega števila mest so potrebne prijave na email naslov: info@drustvo-dsb.si, do vključno 17.11.2014.

Delavnica je brezplačna.

***********

Delavnico vodi Marja Mavsar, ki bo v delavnici delila svoje znanje in vam zaupala številne uporabne metode, ki jih je pridobila na podlagi osebnih izkušenj pri upravljanju s financami in v zavarovalništvu.