Fazanc 2010

Končno je tu – FAZANC 2010 namreč!

Tudi letos nismo pozabili na novopečene dijake, zopet smo pripravili koncert njim v čast, vsem drugim pa vročo zabavo do jutranjih ur...

Fazanc 2010 bo v petek, 5. 11. 2010, v Mladinskemu centru Brežice, s pričetkom ob 20.00. Prvi bodo nastopili The Country Bunch, ki nas bodo zazibali v ritmih country glasbe, za njimi pa bo za žur poskrbela skupina Wild Strings. Po koncertu se bo rock prizorišče prelevilo v velik dance stage, kjer bo za divje ritme pozno v noč skrbel DJ Levis z gosti.

Tokrat pa do fazanov ne bomo tako usmiljeni in jih tradicionalnega krsta ne bomo opravičili. Pomerili se bodo v različnih spretnostih, pokazali skrite pevske talente … Da pa bo vse skupaj še bolj zanimivo, nihče ne bo vedel kje in kdaj se bo krst zgodil – presenetili jih bomo, ko bodo to najmanj pričakovali.

Se vidimo ob 20. uri, ko je cena vstopnice samo 2 € (od 9.30 pa 3€).

Poskrbljeno bo za vse, kar mladi obožujejo – dobro glasbo, ples, petje, druženje s prijatelji, navezovanje novih stikov in celo za prijetno presenečenje. Pridite in se prepričajte!