Fazanc 2009 bo! Upamo da Januarja 2010!

Ker vemo, da dijaki in dijakinje ter vsi ostali, ki ste fazani po srcu, že nestrpno pričakujete letošnji fazanski ples, ki je ponavadi v petek pred jesenskimi počitnicami, vam sporočamo, da je letos prišlo do manjše spremembe...

Ne skrbite, Fazanc 2009 vsekakor bo!

Vendar pa smo morali spremeniti datum prireditve (z veliko verjetnostjo, da bo V JANUARJU - sredina oz. konec januarja.) zaradi prostorskih težav. Da povemo še nekaj več: v dogovorih smo z MC Brežice, ki naj bi se tudi konec decembra (če bodo vsa dela tekla po planu) odprl v svoji prenovljeni obliki. V njem bodo po novem popolnoma prenovljeni tudi prostori za zabavne prireditve in nove koncerte. Tako smo se tudi dogovorili, da bo Fazanc 2009 prvi večji dogodek v prenovljeni stavbi!!

Upamo, da bodo MC Brežice čim prej uredili in da vam bomo lahko omogočili žur kot se spodobi, zato na naših straneh pridno spremljajte točen in potrjen datum fazanskega plesa, ki bo določen v naslednjih dneh.

Vaš DŠB :)