DŠBožiček je zopet med nami

dsbozicek_2013_plakat_slika

Spet je tukaj veseli december in z njim tudi trije radodarni možje. Miklavž je že mimo, za druge pa še ni prepozno. Tudi letos bomo v Društvu študentov Brežice organizirali DŠBožička, ki bo obiskal najmlajše člane študentskih družinic. Starši ne spreglejte te radodadarne novice in prijavite svojega otročička, da ga obdari naš DŠBožiček...

Če ste študent in obenem starš, pošljite risbico ali pismo vašega otroka in izpolnjeno prijavnico (ki jo najdete pod to novičko!) na elektronski naslov bit@drustvo-dsb.si, ali pa se osebno oglasite na BIT-u (CPB 41, 8250 Brežice), lahko pa se odpravite na pošto in nam risbice in prijavnico pošljete na Društvo študentov Brežice, Pod obzidjem 1, 8250 Brežice. Starši morate biti člani Društva študentov Brežice, če pa to še niste, na BIT prinesite potrdilo o šolanju za tekoče leto.

Božiček nas bo letos obiskal že zgodaj in sicer bo med nami 22. 12. 2013, ob 16:00 v igralnici Mladinskega centra Brežice. Za vse ostale informacije se obrnite na telefonsko številko 051 346 282 (Martina).

Božičkovi škratje bodo na DŠBju sprejemali prijavnice do petka, 20. 12. 2013, zato le pohitite. O dogodku ne pozabite obvestiti še ostalih mladih družinic, ki jih poznate, da jih  DŠBožiček ne zgreši!

dsbozicek_2013_plakat_slika