DŠBožiček je spet v mestu -2

DŠBožiček je spet v mestu

Spet je tukaj veseli december in tudi letos bomo v Društvu študentov Brežice organizirali DŠBožička, ki bo obdaril najmlajše člane študentskih družinic. Prišel bo 23. 12. 2016 v igralnico Mladinskega centra Brežice ob 17:00.

Če ste študent in obenem starš, skupaj z otrokom napišite pismo božičku in jo skupaj z izpolnjeno prijavnico( najdete jo na http://www.drustvo-dsb.si/ pod zavihkom O društvu, Dokumenti) pošljite na naslov Društvo študentov Brežice, Cesta prvih borcev 44
8250 Brežice ali pa se osebno oglasite na BIT-u. Starši morate biti člani Društva študentov Brežice, če pa to še niste, na BIT prinesite potrdilo o šolanju za tekoče leto.

Za vse ostale informacije se obrnite na telefonsko številko 041-506-292 (Tamara).

Božičkovi pomočniki bodo na DŠBju sprejemali prijavnice do srede, 21. 12. 2016, zato le pohitite. O dogodku ne pozabite obvestiti še ostalih mladih družinic, ki jih poznate, da jih DŠBožiček ne zgreši!

DŠBožiček je spet v mestu