DŠB Rafting po Soči

Si za nor adrenalinski podvig?! Potem pa se nam pridruži v soboto 5. julija 2014, ko gremo DŠB-jevci raftat po naši smaragdni lepotici. Spustili se bomo po najbolj atraktivnem in adrenalinskem white-water odseku reke Soče (do IV. stopnje zahtevnosti), vodila nas pa bo profesionalna ekipa Soča-Rafting, ki bo poskrbela za varno, predvsem pa nepozabno doživetje na najlepši gorski reki v srednji Evropi!

Da pa bo izlet res nepozaben, se bomo po raftanju podružili na piknik prostoru neposredno ob Soči, kjer bo DŠB ekipa poskrbela, da ne bomo lačni in žejni :)

Prijave zbiramo do 30. 6. 2014. Število mest je omejeno, zato pohiti in se prijavi na bit@drustvo-dsb.si ali preko naše kontaktne osebe 031-489-631 (Sami).

Članska cena za celoten izlet je SAMO 35€!
Vključuje pa: 3-urni RAFTING + prevoz + kosilo ob Soči + brezplačne pro fotke vožnje + zabavo, ter še in še …

Čas odhoda še sporočimo.

Se vidimoo! ;)