DŠB POLETNI KONCERTI 2013 – razpis za glasbene skupine

28. 5. 2013

Društvo študentov Brežice bo čez poletje 2013 že sedmič zapored pripravljalo manjše koncerte za popestritev dolgih in vročih poletnih dni. 

V sklopu DŠB poletnih koncertov 2013 dajemo možnost vsem znanim in manj znanim lokalnim glasbenikom, ki se želijo predstaviti in popestriti dogajanje v mestnem jedru Brežic, da se prijavijo na razpis in v akustični verziji nastopijo pred prijatelji, znanci in sokrajani. Koncerti se bodo odvijali čez vikende julija in avgusta.

Pozivamo vse, ki bi vas tovrstno nastopanje zanimalo, da izpolnite prijavnico, ki jo najdete pod novičko na www.drustvo-dsb.si, in nam jo pošljete na info@drustvo-dsb.si. Za vse dodatne informacije lahko pokličete na 031 274 316 (Patricija). Prijave so možne do vključno 4. 6. 2013.

Skupaj bomo pripravili prijetno popestritev brezskrbnih poletnih dni!