DŠB POLETNI KONCERTI 2012: IZBOR NASTOPAJOČIH

Društvo študentov Brežice bo letos že tradicionalno organiziralo DŠB POLETNE KONCERTE! Tako vam, lokalni glasbeniki, zopet nudimo priložnost, da se v toplih julijskih in avgustovskih večerih predstavite svojim prijateljem in ostalim Posavcem.

Zaradi velikega zanimanja za nastop na omenjenih koncertih v preteklih letih pa smo se letos odločili za malce drugačen izbor nastopajočih skupin. Do petka, 18. maja 2012, vas pozivamo, da se prijavite na telefonsko številko 031-274-316 (Patricija) ali na e-mail pr@drustvo-dsb.si (z izpolnjeno prijavnico, ki se nahaja pod novičko na spletu). Po tem datumu bo sledila anketa na naši spletni strani www.drustvo-dsb.si, kjer boste s pomočjo prijateljev in znancev nabirali glasove. 5 skupin, ki bo zbralo največ glasov, bo nastopilo na letošnjih poletnih koncertih. Honorar variira glede na število članov, najvišji možni znesek pa je 200€.

Pohitite in si čim prej zagotovite svoj nastop!