DŠB ostaja nepremagan

Ljubljana, 7.5. 2008 – Že 11. tradicionalna prireditev Škisova tržnica, je na stadion Ilirija v Ljubljani zopet privabila več tisoč glavo množico zabave željnih študentov. Zanjo so skrbeli študentski klubi in skupine, Orleki, Zmelkoow, Big Foot Mama in kot presenečenje skupina The Strojmachine.

Krovna zveza slovenskih študentskih klubov, zveza Škis, leto za letom pripravlja največjo študentsko zabavo, Škisovo tržnico. Pomen le te je predstavitev študentskih klubov študentom, za katere so ti klubi dejansko ustvarjeni. Letos so se klubi zopet predstavljali v posameznih tematskih regijskih otočkih. DŠB-jevci za enkrat še spadamo pod dolenjsko regijo, katere tema je bila zelenje in vino. Škisovci so klube zopet motivirali z nagradno igro za najbolj inovativno stojnico in z glavno nagrado prenosnim računalnikom. Očitno so si dšbjevci zelo želeli ta naziv, saj so svojo stojnico gradili kar 2 dni. Zgradili so pravo schengensko mejo. Bila je tako atraktivna, da so prepričali študente, fotografe in tudi žirijo, ki jim je brez oklevanja podelila nagrado za najbolj inovativno stojnico na Škisovi tržnici 2008. Ta laskav izziv so dšbjevci prejeli že lani z vodovodnim stolpom, za drugo leto pa so že napovedali novo zmago.