Ugodno do diplomske naloge kot član DŠB

Diplomska naloga v razvoju vsakega študenta predstavlja izjemno pomembno prelomno točko. To je delo, v katerem študent prikaže svoje pridobljeno znanje in svoje sposobnosti, ob enem pa predstavlja tudi zaključek prve stopnje študija.

Žal pa je izdelava tako pomembnega dela pogosto izjemno draga. Ker se tega zavedamo, smo za vas, člane našega kluba, poiskali neverjetno rešitev,  s katero omogočamo kvalitetno in cenovno dostopno diplomsko delo.

Naš partner Optiprint (www.diplomska.si) našim članom omogoča hitro, kvalitetno in ugodno izdelavo diplomske naloge (tisk + vezava). Posebej za člane študentskega kluba Društva študentov Brežice, so odobrili še dodatne popuste na njihove že tako nizke cene. Barvni izpis tako stane samo 0,17 € ne glede na barvno pokritost!

Prevzem diplomskih del je možen osebno v Ljubljani, naloge pa preko pošte pošiljajo tudi po celi Sloveniji. Več informacij Vam z veseljem povedo na kontaktnih številkah 070 737 300, 070 737 101 ali 0590 15 810.