Razpisano prosto delovno mesto na Zvezi ŠKIS!

Zveza ŠKIS razpisuje prosto delovno mesto projektnega sodelavca Zveze ŠKIS...

Zveza ŠKIS razpisuje prosto delovno mesto projektnega sodelavca Zveze ŠKIS za sodelovanje pri projektih »Aktivendržavljan.si« in »Mladi odpiramo prostor«, ki potekajo s sofinanciranjem Evropskega socialnega sklada.

Več informacij o delovnem mestu, zahtevanih znanjih in sposobnostih ter kratki opisi projektov so v pripetem razpisu. Kandidatke oz. kandidati morajo zahtevano dokumentacijo (podpisano izjavo, življenjepis v Europass obliki in motivacijsko pismo) poslati s priporočeno pošto najkasneje do 14. oktobra 2009 na naslov: Zveza študentskih klubov Slovenije, Tržaška 42, 1000 Ljubljana, s pripisom: »Ne odpiraj – razpis za delovno mesto«.

Za informacije povezane z razpisom so vam na voljo na info@skis-zveza.si ali na telefonu 041 923 209 (Rok Primožič).