Delavnica: PR - odnosi z javnostmi za vsakdanjo rabo

consumer-PR

Vas zanima, kaj je PR in zakaj Bill Gates pravi, da bi svoj zadnji dolar porabil za PR? Zakaj pol milijona kitajskih študentov študira odnose z javnostmi? Kdo so PR-ovci in kaj počnejo?

Na delavnici odnosov z javnostmi boste dobili odgovore na ta in ostala vprašanja s področja komuniciranja z javnostmi. Spoznali boste osnove PR-ja, delo PR-ovca (praktika odnosov z javnostmi), se naučili napisati sporočilo za javnost in organizirati tiskovno konferenco.

Delavnico bo vodila Lavra Kreačič.

Lavra Kreačič je diplomirana komunikologinja, študij je zaključila na Fakulteti za družbene vede v Ljubljani. Med študijem se je ukvarjala z raziskavami javnega mnenja, reprezentacijami na spletu in množičnimi mediji. Od l. 2007 opravlja delo svetovalke za stike z mediji in protokol na Občini Brežice.

*******************************

Delavnica bo potekala v prostorih Mladinskega centra Brežice  v soboto, 18. 1. 2014 ob 10.00.

Zaradi omejenega števila mest se predhodno prijavite na e-mail bit@drustvo-dsb.si do 17. 1. 2014.

Delavnica bo izvedena v okviru projekta Izobražen = neporažen in je brezplačna.

Se vidimo :)

consumer-PR