Podalši članstvo DŠB, pol pejt pa na pico - Gratis!

Začelo se je novo študijsko leto, zato ne smeš pozabiti na podaljšanje članstva v Društvu študentov Brežice, s katerim si pridobiš veliko zanimivih ugodnosti.

Za vse člane nudimo redno različne popuste in ugodnosti, kot so: nagradne igre, subvencioniran prevoz v Lj in Mb = DŠBus, popuste pri frizerjih, športih aktivnostih, tečajih, kino vstopnicah, bowlingu, fitnesu in še veliko več. Podrobnosti lahko prebereš pod rubriko POPUSTI.

Tokrat pa bomo vse, ki boste podaljašali članstvo oz. se včlanili prvič v naše društvo, nagradili s kupončkom za brezplačno pico v Pivnici Apolon, v Krškem!

Zato ka še čakaš? Teč po potrdilo o šolanju za tekoče šolsko leto in ga prnes na BIT (tam izpolneš še pristopno izjavo), pol pa na pico.

Pa dober tek!