Čistilna akcija: Očistimo Brežice

Nazaj

cisto1

22. marec je svetovni dan voda, dan namenjen opozarjanju o pomenu in vplivu vode na naša življenja in izboljšanje našega odnosa do vode, zato Javno podjetje Komunala Brežice d.o.o. v soboto, 22. marca 2014 organizira čistilno akcijo »Očistimo Brežice«.

Če želiš pomagati tudi ti in očistiti okolje si vabljen, da se pridružiš čistilni akciji.

Zbor sodelujočih v čistilni akciji je ob 9.00 uri na pokopališču Brežice, ko boste lahko prevzeli vrečke in rokavice. Od tu se boste lahko pridružili zaposlenim Komunale Brežice pri čiščenju brežin reke Krke in Save ali očistili vašo bivalno okolico, ulico ali park v lastni režiji.

Poskrbimo za naše okolje! :)

cisto1

Stopite v stik

BIT

Uradni podatki

Društvo študentov Brežice

Modri

Cert ID: 0013/00013

DominoCert Certifikat digitalne odličnosti
Društvo študentov Brežice
Matična številka: 5888417000