Brezplačne vstopnice - Gibonni

DŠB TI PRISKRBI BREZPLAČNE VSTOPNICE ZA KONCERT GIBONNIJA V BREŽICAH

Brezplačno vstopnico za koncert Gibonnija, ki bo 17. septembra na gradu Brežice, si lahko priskrbiš ne dva načina.

Lahko kupiš vstopnico za koncert v BIT-u in z malo sreče postaneš 10. kupec ter tako dobiš vstopnico brezplačno ali pa odgovoriš na zastavljeno vprašanje in se v žrebu poteguješ za eno izmed dveh zagotovljenih nagradnih vstopnic.

BIT – Brežiška info točka (Cesta prvih borcev 17) je eno izmed prodajnih mest Eventima. Z nakupom vstopnice za koncert Gibonnija pri nas si lahko z malo sreče priskrbiš brezplačno vstopnico. Vsaka 10. prodana vstopnica je namreč GRATIS!

Za brezplačno vstopnico pa se lahko poteguješ tudi v nagradni igri. Odgovori na naslednje vprašanje in sodeluj.

Vprašanje se glasi:

Katera je zadnja plošča hrvaškega pevca Gibonnija?

Odgovor pošlji do 13. septembra na elektronski naslov ingridmolan@gmail.com. Vsi pravilni odgovori bodo sodelovali v žrebanju. Dobitnika nagrade bosta  13. septembra objavljena na spletni strani Društva študentov Brežice (www.drustvo-dsb.si).