BOK! Fest 2013 z MUFF

Spet se je obrnilo eno leto in čas je za že peti BOK! Fest v Ljubljani!

Tokrat se bomo zbrali v sredo, 17. 4. 2013, ob 22. uri v klubu Companeros in zažurali do jutranjih ur. Za dobro glasbo bo s svojim koncertom poskrbela trenutno ena najbolj vročih skupin – MUFF! Seveda pa ne bo šlo brez house ritmov, s katerimi nas bo ogrel in popeljal do jutra posavski DJ Bedside Manners.

Ob vrhunski glasbi pa za vas pripravljamo številne dodatne atrakcije in ugodnosti:
- od 22. do 24. ure FREE DŠB COCKTAILS
- FACE in BODY PAINTING
- majice za prvih 50 obiskovalcev

Poskrbeli pa bomo tudi za Posavčane in Mariborčane! Organiziran bo naš super bus, ki vas bo peljal v Ljubljano in nazaj. Cena je 10,00 € (prevoz v obe smeri + vstopnina + darilce). Za odhod iz Posavja se prijavite pri Mateju (041 562 206), za odhod iz Maribora pa pri Simoni (041 862 295). Za točne ure in kraje odhoda spremljajte našo spletno stran www.drustvo-dsb.si in FB profil /drustvostudentovbrezice. Pohitite in si zagotovite svoje mesto!

Ne pozabite torej na obvezno opremo: dobra volja in izvirne ideje za poslikavo svojega telesa. ;)

Se vidimo na BOK-u!

Vstopnina: 2,00 €.