Podaljšaj članstvo, dobi darilce in se poteguj za nore nagrade

Začenja se novo študijsko leto in s tem vključevanje v različna društva, klube ipd. Društvo študentov Brežice dijakom in študentom nudi mnogo ugodnosti, popustov, obiskovanje ali aktivno vključevanje v mnogo projektov. Za tiste, ki pa hitro podaljšajo članstvo ali se na novo včlanijo, pa smo pripravili zanimiva darilca in privlačne nagrade...

Ob podaljšanju članstva ali včlanitvi na BIT-u (Brežiška info točka; Cesta prvih borcev 17) prejmeš darilce. Vsi dijaki in študentje, ki boste podaljšali članstvo oz. se včlanili do 20. oktobra, pa boste sodelovali tudi v žrebanju za eno izmed privlačnih nagrad:

• 1 x modno barvanje in striženje (Frizerstvo HAIRSTYLE)
  • 1 x mesečna karta za fitnes (FITNES ARENA KEMO)
  • 1 x masaža celega telesa (Kozmetični salon KLEOPATRA)
  • 2 x kupon za prost vstop na vse prireditve v organizaciji DŠB v letu 2011/12
  • 10 x brezplačni tečaj CPP (AVTOLINE Krško)

Članstvo v društvu je prostovoljno in brezplačno. Vse kar potrebuješ je samo potrdilo o šolanju za tekoče šolsko/študijsko leto in izpolnjeno in podpisano pristopno izjavo (najdeš jo tudi pod menijem dokumenti).