DŠB fest 2011

Zopet smo uspešno izpeljali velik projekt...

18. 2. 2011 smo namreč v Mladinskem centru Brežice organizirali DŠB Fest 2011.

Vse skupaj se je začelo s sicer malo manjšim časovnim zamikom in okoli devete ure se je dvorana že tresla v ritmih rocka – nastopila je namreč prva predskupina The Road. Za njimi se je občinstvu prvič predstavila brežiška skupina Labirint – prisotne so zazibali s priredbami znanih slovenskih in tujih pesmi. Kmalu po končanem nastopu obeh predskupin pa je sledil vrhunec večera – nastop skupine Zablujena Generacija. S tem, ko je bilo ljudi v dvorani vedno več, se je dogajanje stopnjevalo in se zaključilo s podelitvijo nagrad, ki so jih omogočili naši sponzorji - Mladinski center Brežice, Občina Brežice, Celjski mladinski center, Mladinski hotel Velenje, Optika Rimc, Posavc, Radanovič Brežice d.o.o., Forma Brežice d.o.o., SKB, Banka Koper in Posavski obzornik.

Utrinke si lahko ogledate v galeriji pod DŠB fest 2011.

Veseli nas, da ste se dogodka udeležili v tako velikem številu in pokazali, da ima v Brežicah rock še vedno obetavno prihodnost. Upamo, da smo poskrbeli za dober začetek vaših zimskih počitnic in vam obljubljamo še veliko podobnih dogodkov, na katerih se zopet vidimo.